TE Connectivity RN242-1.4-02-27M
Common Mode Chokes / Filters 1.4A 27mH 500mOhm Vertical Choke
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Master Electronics
TME
Newark
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+136%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRN114-0.8-02-27M
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.8A 0.5Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN214-0.8-02-27M
Common Mode Chokes / Filters 0.8A 27mH 500mOhm Vertical Choke
ACM Series 0805 360 Ohm 220mA 500 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
DLW Series 260ohms 310mA 0.5ohm 50V SMD Common Mode Choke
Common Mode Chokes Dual 22uH 1.1kOhm 100kHz 0.25A 0.5Ohm DCR SMD Automotive T/R
描述
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 1.4A 0.5Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 27Mh, 1.4A, Rad; Dc Current Rating:1.4A; Product Range:Rn Series; Inductance:27Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN242-1.4-02-27M
RN242-1.4-02-27M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1.4 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1.4 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN242-1.4-02-27M | Internal Number: 816576-SF | TE Connectivity | Schaffner