TE Connectivity RN214-0.8-02-27M
Common Mode Chokes / Filters 0.8A 27mH 500mOhm Vertical Choke
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Farnell
TME
Electro Sonic
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
+365%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ACM Series 0805 360 Ohm 220mA 500 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
DLW Series 260ohms 310mA 0.5ohm 50V SMD Common Mode Choke
DLW Series 0805 180 Ohm 250 mA 0.5 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Ind Common Mode Choke Shielded Wirewound 11uH 11Ohm -30 to 50% 100KHz 360mA 1812 Embossed T/R
TE ConnectivityRN114-0.8-02-27M
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.8A 0.5Ohm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 22uH 1.1kOhm 100kHz 0.25A 0.5Ohm DCR SMD Automotive T/R
描述
Common mode choke, radial, 27 mH, 800 mA, RN214-0.8-02-27M
Filter, Common Mode, 27Mh, 0.8A, Rad; Dc Current Rating:800Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:27Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN214-0.8-02-27M
RN214-0.8-02-27M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .8 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .8 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN214-0.8-02-27M | Internal Number: 816551-SF | TE Connectivity | Schaffner