TE Connectivity RN214-1.2-02-10M
Common Mode Chokes / Filters 1.2A 10mh 195mOhm Vertical Choke
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
TME
Electro Sonic
JRH Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRN114-1.2-02-10M
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.2A 0.195Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN202-1-02-3M0
Common Mode Chokes / Filters 1A 3mH 210mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN112-1.2-02-6M8
CHOKE/FILTER COMMON MODE 1.2A 6.8MH 250MOHM HORIZONTAL RN SERIES
Ferrite Beads Wirewound Common Mode Filter 90Ohm 100MHz 400mA 0805 T/R
ACM Series 0805 200 Ohm 0.35 A 0.25 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
ACM Series 0805 120 Ohm 0.37 A 0.22 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
描述
Filter, Common Mode, 10Mh, 1.2A, Rad; Dc Current Rating:1.2A; Product Range:Rn Series; Inductance:10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN214-1.2-02-10M
RN214-1.2-02-10M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1.2 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1.2 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN214-1.2-02-10M | Internal Number: 816552-SF | TE Connectivity | Schaffner