TE Connectivity RN114-1.2-02-10M
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.2A 0.195Ohm DCR Thru-Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
element14 APAC
TME
Newark
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.65%
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRN214-1.2-02-10M
Common Mode Chokes / Filters 1.2A 10mh 195mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN202-1-02-3M0
Common Mode Chokes / Filters 1A 3mH 210mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN212-1.2-02-6M8
Common Mode Chokes / Filters 1.2A 6.8mH 250mOhm Vertical Choke
Ferrite Beads Wirewound Common Mode Filter 90Ohm 100MHz 400mA 0805 T/R
ACM Series 0805 200 Ohm 0.35 A 0.25 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
ACM Series 0805 120 Ohm 0.37 A 0.22 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
描述
CHOKE/FILTER COMMON MODE 1.2A 10MH 195MOHM HORIZONTAL RN SERIES
Filter, Common Mode, 10Mh, 1.2A, Rad; Dc Current Rating:1.2A; Product Range:Rn Series; Inductance:10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN114-1.2-02-10M
RN114-1.2-02-10M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1.2 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1.2 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN114-1.2-02-10M | Internal Number: 816500-SF | TE Connectivity | Schaffner