TE Connectivity RN214-0.5-02-56M
Common Mode Chokes / Filters 0.5A 56mH 1700mOhm Vertical Choke
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Electro Sonic
TME
JRH Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+281%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityRN114-0.3-02-47M
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.3A 1.7Ohm DCR Thru-Hole
PanasonicEXC-24CG360U
Common Mode Chokes Dual 36Ohm 100MHz 0.13A 1.7Ohm DCR SMD T/R
TE ConnectivityRN214-0.3-02-47M
Common Mode Chokes / Filters 0.3A 47mH 1700mOhm Vertical Choke
General Purpose Inductor, 27000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
PanasonicEXC24CE900U
EXC Series 90 Ohm 100 MHz 160 mA 1.75 Ohm DCR Common Mode Noise Filter
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
描述
Common Mode Chokes Dual 56000uH 10kHz 0.5A 1.7Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 56Mh, 0.5A, Rad; Dc Current Rating:500Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:56Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN214-0.5-02-56M
RN214-0.5-02-56M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN214-0.5-02-56M | Internal Number: 816550-SF | TE Connectivity | Schaffner