Panasonic EXC-24CG360U
Common Mode Chokes Dual 36Ohm 100MHz 0.13A 1.7Ohm DCR SMD T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet2 页10 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-09-17
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2027-03-31
LTD Date2027-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicEXC24CE900U
EXC Series 90 Ohm 100 MHz 160 mA 1.75 Ohm DCR Common Mode Noise Filter
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.4Ohm DCR SMD Embossed T/R
Ind Common Mode Choke 120Ohm 20% 100Mhz 140Ma 0504 Rohs Compliant: Yes |Murata DLP11SN121SL2L
PanasonicEXC-24CH500U
Common Mode Chokes Dual 50Ohm 100MHz 0.16A 1.5Ohm DCR SMD T/R
PanasonicEXC-24CE121U
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 140mA SMD Embossed Carrier T/R
描述
Filter, Noise, Common Mode, EXC24CG Series, 36 ohm, 130 mA, 1.25mm x 1mm x 0.5mm
Panasonic EXC24CG360U - Common mode Noise Filters
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.13A, 4 Pin(s)
Filter, Common Mode, 36R, 0.13A, Smd; Dc Current Rating:130Ma; Inductance:-; Product Range:Exc24Cg Series; Impedance:36Ohm; Product Length:1.25Mm; Product Width:1Mm; Product Height:0.5Mm; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC-24CG360U