TE Connectivity EV28-2.0-02-11M
Ev28 Common Mode Choke 250Vac, 2A, 11Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV28-2.0-02-11M
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页0 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2002-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Common Mode Choke, 10000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityRN222-1.5-02
Common Mode Chokes Dual 10mH 10kHz 1.5A 220mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN114-1.2-02
Common Mode Chokes Dual 10mH 10kHz 1.2A 200mOhm DCR Thru-Hole
General Purpose Inductor, 10000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.6A 0.29Ohm DCR Thru-Hole Box
描述
Common Mode Chokes Dual 11000uH 10kHz 2A 0.162Ohm DCR Thru-Hole
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 2 A, DCR THRU-HOLE, PIN, EV/EH SERIES
Choke, Common Mode, 11 mH, 2 A
Common Mode Chokes / Filters 11mH 2A COMMON MODE
COMMON MODE CHOKE 11MH 2A 2LN TH