TE Connectivity RN222-1.5-02
Common Mode Chokes Dual 10mH 10kHz 1.5A 220mOhm DCR Thru-Hole
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页10 年前
Master Electronics
Electro Sonic
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-05-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2017-06-30
LTD Date2017-12-31
相关零件
TE ConnectivityRN114-1.2-02
Common Mode Chokes Dual 10mH 10kHz 1.2A 200mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN214-1.2-02
TE ConnectivityEV24-1.0-02-10M
Ev24 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV24-1.0-02-10M
General Purpose Inductor, 10000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.6A 0.29Ohm DCR Thru-Hole Box
Box DUAL IN-LINE 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 1.4A 300mOhm 10kHz 24mm
描述
10000 UH -30 - +50% CURRENT COMPENSATED CHOKE, 1.5A IDC, 220MOHMS RDC RN
RN Common Mode Choke 250VAC, 1.5A
CHOKE CURRENT-COMPENSATED 10MH 1.5A T/H
RN222-1.5-02, TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz