Samtec ZF1-15-01-TM-WT-TR
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
Production
价格与库存
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing4 页9 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
_legacy Avnet
备用零件
Price @ 1000
Stock
89
Authorized Distributors
6
Number of Circuits
Current Rating
Cable Length
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 8 Contacts, Receptacle, Easy-On 52271 Series, Surface Mount
4 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039 (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
TE Connectivity84952-4
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 4 Contacts, Receptacle, FPC, Surface Mount, Bottom
Conn FPC Connector SKT 16 POS 1mm Solder RA SMD Easy-On™ Embossed T/R
TE Connectivity1-1734248-5
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 15 Contacts, Receptacle, FPC, Surface Mount, Top
Conn FPC Connector SKT 5 POS 1mm Solder ST SMD Tape
描述
Conn FFC/FPC Connector SKT 15 POS 1mm Solder RA SMD T/R