Samtec ZF1-10-02-TM-WT-TR
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
Production
价格与库存
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing4 页9 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
_legacy Avnet
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
86
Authorized Distributors
6
Number of Circuits
Current Rating
Cable Length
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
TE Connectivity487951-6
Conn FPC Connector SKT 6 POS 1mm Solder RA SMD Reel
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 8 Contacts, Receptacle, Easy-On 52271 Series, Surface Mount
4 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039 (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 10 Contacts, Receptacle, Easy-On 52808, Surface Mount
Amphenol Communications SolutionsSFW4R-1STE1LF
FFC / FPC Board Connector, 1 mm, 4 Contacts, Receptacle, FCI SFW-R, Surface Mount, Bottom
Amphenol Communications SolutionsSFW4R-2STE1LF
Conn FFC/FPC Connector SKT 4 POS 1mm Solder RA SMD Embossed T/R
描述
Conn FFC/FPC Connector SKT 10 POS 1mm Solder RA SMD T/R