Samtec YTQ-125-02-S-5
Conn Socket Strip SKT 125 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页0 年前
相关零件
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
描述