Samtec SQT-125-02-L-5
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Technical Drawing3 页9 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Samtec SQT-125-02-L-5 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Socket Strip
Board to Board & Mezzanine Connectors 2.00 mm FleXYZ High-Density Square Tail Socket Strip
描述
Conn Socket Strip SKT 125 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Tube
CONN RCPT 125POS 0.079 GOLD PCB