Samtec SQT-105-01-F-D-010
PCB Receptacle, Board-to-Board, Wire-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页8 年前
Samtec
Master Electronics
Sager Electronics
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Headers & Wire Housings Cost Effective Rugged PCB Sockets, 2.00mm pitch
HIROSE ELECTRICA3C-10DA-2DSA(71)
Conn Socket Strip RCP 10 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Automotive Tray
HIROSE ELECTRICDF11-10DS-2DSA(06)
Conn DIP Socket Strip RCP 10 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray
Conn Socket Strip RCP 12 POS 2mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Milli-Grid Tube
描述
"Cost Effective Rugged PCB Sockets
Conn Socket Strip SKT 10 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
2.00 mm FleXYZ Cost-effective Tiger Buy
Push-Pull,Receptacle 2 10pin Forked
CONN RCPT 10POS 0.079 GOLD PCB