Samtec QSE-080-01-L-D-A-K
QSE - Samtec 0.80mm Q Strip High-Speed Ground Plane Socket Strip
价格与库存
数据表和文档
Toby Electronics
Datasheet1 页9 年前
Datasheet1 页10 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
2,874
Authorized Distributors
2
Gender
Female
Receptacle
Pitch
800 µm
800 µm
Number of Contacts
160
Number of Rows
2
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Termination
Solder
Solder
Orientation
Straight
Straight
Contact Plating
Gold
Gold
Housing Material
Polymer
Contact Material
Bronze
Bronze
相关零件
0.8mm 2 160P Standing paste SMD,P=0.8mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Amphenol Communications Solutions61082162000
Conn Board to Board RCP 160 POS 0.8mm Solder ST SMD Tube
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.80 mm Q Strip High-Speed Ground Plane Socket Strip
Conn High Speed Socket Strip SKT 200 POS 0.8mm Solder ST SMD
Amphenol Communications Solutions61082-141402LF
Conn Fine PitchConnector RCP 140 POS 0.8mm Solder ST Top Entry SMD Bergstak® T/R
Amphenol Communications Solutions61082-181402LF
Conn Fine Pitch Connector RCP 180 POS 0.8mm Solder ST SMD T/R
描述
.8Mm Double Row Mi Socket Assembly |Samtec QSE-080-01-L-D-A-K
Conn High Speed Socket Strip SKT 160 POS 0.8mm Solder ST SMD
CONN RCPT HI-SPEED DUAL 160POS