Samtec HCMD-20-S-10.00-02
Ribbon Cables / IDC Cables IDC Socket and Terminal Cable Assemblies, 0.100 Pitch
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet2 页8 年前
Technical Drawing1 页12 年前
Sager Electronics
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+271%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly 0.101m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
TE Connectivity57040-1
Flat Ribbon Cable 20Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300VAC Reel
描述
Ribbon Cable, IDC Plug to Free End, 40 Ways, 10 , 254 mm, 2.54 mm, HCMD
CABLE ASSY, 40P IDC PLUG-FREE END, 254MM;
2.54mm DUAL ROW, MALE IDC ASSEMBLY