Samtec TCSD-10-D-06.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 , 152.4 mm, 2 mm, TCSD Series
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet1 页8 年前
Datasheet1 页11 年前
Datasheet3 页6 年前
Sager Electronics
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+2.30%
相关零件
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series"
TE Connectivity57040-5
Flat Ribbon Cable 40Conductors 28AWG 30.48m Tinned Copper Gray/Red Edge 300V Reel
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 20 Positions, 6 ", 152.4 mm, 2 mm, TCMD Series"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 50.8 mm, 2 mm, TCMD Series"
描述
Cable Assembly Flat Ribbon 0.152m 28AWG IDC Connector to IDC Connector 20 to 20 POS SKT-SKT IDT-IDT Bulk
TCSD IDC socket cable assembly, 20P, 6in
RS APAC
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 20Pos, 6"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:20Ways; Cable Length - Imperial:6"; Cable Length - Metric:152.4Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm; Product Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-10-D-06.00-01-N
Samtec IDC , TCSD , 20 , 28 AWG
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY