Samtec DW-24-07-T-S-200
Stacking Board Connector, DW Series, 24 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Production
数据表和文档
Samtec
Datasheet1 页8 年前
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
1,118
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Pitch
2.54 mm
Number of Positions
Number of Rows
1
Mount
Through Hole
Contact Plating
Tin
Gold
Housing Material
Polyester
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 24 Contacts, Through Hole, TSW Series
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 24 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 7.49mm
Amphenol Communications Solutions68001-424HLF
Conn Unshrouded Header HDR 24 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole BergStik®
TE Connectivity2-640456-4
Conn Wire to Board HDR 24 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Package
描述
Conn Board Stacker HDR 24 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk