Samtec BSH-050-01-F-D-A
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.50 mm Basic Blade & Beam Socket Strip
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页8 年前
Samtec
Electro Sonic
Sager Electronics
Toby Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
9,678
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Pitch
500 µm
500 µm
Number of Positions
Number of Rows
2
Mount
Contact Plating
Gold
Gold
Housing Material
Polymer
Polymer
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
相关零件
Conn Board to Board RCP 80 POS 0.5mm Solder ST Top Entry SMD SlimStack T/R
0.5mm 2 100P Standing paste SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
0.5mm 2 120P Standing paste SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
0.5mm 2 Standing paste SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.635 BtB ST Rec Hsg Assy100CktEmbsTpPkg
HIROSE ELECTRICFX8-80S-SV(21)
Conn Board to Board RCP 80 POS 0.6mm Solder ST SMD Tube
描述
Conn Socket Strip SKT 100 POS 0.5mm Solder ST Top Entry SMD Tray
500¦Ìm 2 100pin SMD,P=0.5mm , 31.27mm*7.49mm