Samsung Electro-Mechanics CL10C020BB8NNNC
CAP CER 2PF 50V C0G/NP0 0603 / 2 pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet37 页10 年前
Arrow Electronics
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Samsung Electro-MechanicsCL10C1R8CB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 1.8 pF, 50 V, ± 0.25pF, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
Cap Ceramic 2.2pF 50V C0G 0.25pF SMD 0402 125°C Paper T/R
0201 2 pF 25 V ±0.25 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
0201 2 pF 50 V ±0.25 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 2pF 50V C0G 0.1pF SMD 0402 125°C
Cap Ceramic 2pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R
描述
50V 2pF C0G 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 2pF 50V C0G 0.1pF SMD 0603 125C Paper T/R
CL10 Series 2 pF 50 V ±0.1 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000002uF, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 2pF ±0.1pF C0G NP0
Ceramic capacitor SMD; 0603; 2.0pF; 50V; NP0; 0.1pF
Chip Capacitor (MLCC) 0603 2pF ±0.1pF 50V C0G(NP0)