Samsung Electro-Mechanics CL05B682KA5NNNC
25V 6.8nF X7R 卤10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页6 年前
Samsung SCT
Future Electronics
Arrow Electronics
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Cap Ceramic 0.0068uF 25V X7R 10% SMD 0402 125°C Paper T/R
16V 6.8nF X7R ±10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 6.8nF X7R ±10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0402 6800 pF 25 V ±5% Tolerance X7R SMT Monolithic Ceramic Chip Capacitor