Samsung Electro-Mechanics CL03C7R5CA3GNNC
Cap Ceramic 7.5pF 25V C0G 0.25pF SMD 0201 125°C Paper T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet36 页11 年前
Future Electronics
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
48,993
Authorized Distributors
0
Capacitance
7.5 pF
7.5 pF
7.5 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
Height
300 µm
300 µm
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2003-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
0201 25V C0G 7.5pF 0.25pF multilayer ceramic capacitor
Case:C0603, T.C:C0G, Voltage:1E, Cap Value:7R5, Tol:D, Thickness:0.3, E series: 24
CAP CER 7.5PF 50V C0G/NP0 0201 / Cap Ceramic 7.5pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125°C T/R
CAP CER 7.5PF 50V C0G/NP0 0201 / Cap Ceramic 7.5pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R
0201 8.2 pF 50 V ±0.25 pF Tolerance NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
0201 8 pF 50 V ±0.1 pF Tolerance NP0/C0G Multilayer Ceramic Chip Capacitor
描述
25V 7.5pF Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 3.33% +Tol, 3.33% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000075uF, Surface Mount, 0201
CAP CER 7.5PF 25V C0G/NP0 0201