ROHM UCR18EVHJSR050
Res Thick Film 1206 0.05 Ohm 5% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 150ppm/C Pad SMD Automotive T/R
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM UCR18EVHJSR050 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
PanasonicERJ-8BWJR047V
Res Thick Film 1206 0.047 Ohm 5% 1W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJB2CJR047V
1206 Wide Terminal Smd Resistor, Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJB2CJR047V
PanasonicERJ-L08KJ50MV
Res Thick Film 1206 0.05 Ohm 5% 0.33W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRL1206JR-070R05L
Res Thick Film 1206 0.05 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±1000ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupPE1206JRM7W0R05L
Res Metal Film 1206 0.05 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityRLP73N2BR051JTD
Res Thick Film 1206 0.051 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±300ppm/C Pad SMD T/R Automotive
描述
RES LOW RESISTANCE 1206 0.05 OHM 1/2W 5% SMD
50m¦¸ ¡À5% 500mW 0ppm/¡æ~150ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm