ROHM MNR14ERAPJ564
Res Ntwk Array 560K Ohm 1/16W 5% 0603 4 Element SMD
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM MNR14ERAPJ564 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
28,329
Authorized Distributors
0
Resistance
560 kΩ
560 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
Power Per Element
62.5 mW
62.5 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
Yageo GroupYC124-JR-07560KL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 560000ohm, 25V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0408
Yageo GroupYC164-JR-07510KL
YC164 Series 1206 4 Resistor 510 kO ±5% ±200 ppm/°C Array Chip Resistor
描述
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 560000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES ARRAY 4 RES 560K OHM 1206