ROHM MNR14E0APJ680
Res Thick Film Array 68 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive AEC-Q200 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页4 年前
JRH Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM MNR14E0APJ680 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
38,023
Resistance
68 Ω
68 Ω
Tolerance
5 %
5 %
Power Per Element
62.5 mW
62.5 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2006-06-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
RES NTWK ARRAY 68 OHM 1/16W 5% 0402 4 ELEMENT SMD
RES NTWK ARRAY 68 OHM 1/16W 5% 0603 4 ELEMENT SMD
PanasonicEXB-28V680JX
Res Thick Film Array 68 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-V8V680JV
Res Thick Film Array 1206 68 Ohm 5% ±200ppm/¦C ISOL 8-Pin Concave SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-38V680JV
Res Thick Film Array 68 Ohm 5% 200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Aut
Yageo GroupYC124-JR-0768RL
Array Chip Resistor Thick Film 68Ohm 5% ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex Paper T/R
描述
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 68ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
SMD Res.Network 0,063W 5% 4x68R Taped
68¦¸ ¡À5% ¡À200ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*500¦Ìm