ROHM MNR14E0APJ513
Res Thin Film NET 51K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Paper T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
_legacy Avnet
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM MNR14E0APJ513 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
48,288
Authorized Distributors
2
Resistance
51 kΩ
51 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
Power Per Element
62.5 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Introduction Date2006-06-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 months ago)
LTB Date2021-10-31
描述
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 51000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
1206 (3216Metric) Convex Long Side Terminals ARRAY/NETWORK RESISTOR MNR 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 63mW 51kOhm ±200ppm/C
51K¦¸ ¡À5% ¡À200ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*500¦Ìm