ROHM MNR14E0APJ473
Res Array 47K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页4 年前
_legacy Avnet
3 个月趋势:
-3.61%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM MNR14E0APJ473 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
85,411
Resistance
47 kΩ
47 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
Power Per Element
62.5 mW
62.5 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
Res Thin Film NET 47K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Paper T/R
Res Thick Film Array 47K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
PanasonicEXB-V8V473JV
Res Thick Film Array 1206 47K Ohm 5% ¦200ppm/¦C ISOL 8-Pin Concave SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-38V473JV
Res Thick Film Array 47K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-28V473JX
Resistor Thick Film Array 47K Ohm 5% 200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupYC124-JR-0747KL
Array Chip Resistor Thick Film 47kOhm 5% ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex Paper T/R
描述
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 47000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
MNR14 Series 4 Element 47 kO ±5 % Case 0603 x 4 SMT Chip Resistor Network
MNR ARRAY/NETWORK RESISTOR 1206 (3216Metric) Convex Long Side Terminals Resistor Network/Array ±5% ±200ppm/C 47kOhm 63mW