ROHM KTR25JZPF18R0
Res Thick Film 1210 18 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
3 个月趋势:
-1.46%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM KTR25JZPF18R0 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
相关零件
PanasonicERJ-14NF18R0U
Res Thick Film 1210 18 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC1210FR-0718RL
Res Thick Film 1210 18 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJP14F18R0U
Res Thick Film 1210 18 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U14F18R0U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 18ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Res Thick Film 1210 18 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 17.8 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Res High Voltage Thick Film 1210 18 Ohm 1% 1/3W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
KTR FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 18Ohm 0.333W 1/3W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 18ohm, 600V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
RES, 18R, 1%, 0.33W, 1210, THICK FILM; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 18ohm; Product Range: KTR Series; Voltage Rating: 600V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 330mW; Resistance Toleran