ROHM KTR18EZPF8203
Res Thick Film 1206 820K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.16%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM KTR18EZPF8203 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
备用零件
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
6
Resistance
820 kΩ
820 kΩ
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-8ENF8203V
Res Thick Film 1206 820K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 820000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRC1206FR-07820KL
Res Thick Film 1206 820K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC1206FR-07820KL
Yageo GroupRC1206FR-13820KL
描述
Res High Voltage Thick Film 1206 820k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
KTR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 820kOhm 0.25W 1/4W
Res, Auto, Thick Film, 820K, 1%, 1206 Rohs Compliant: Yes |Rohm KTR18EZPF8203
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 820000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors - SMD 1206 820Kohm 1% High VoltageAEC-Q200