ROHM KTR10EZPF1R00
Res Thick Film 0805 1 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
element14 APAC
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.63%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 ROHM KTR10EZPF1R00 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-09-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
125mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±100ppm/℃ 1Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor Thick Film 0805 1 Ohm 1% 1/8W 100ppm/C Molded SMD Paper T/R
SMD Chip Resistor, 1 Ohm, ± 1%, 125 mW, 0805 [2012 Metric], Thick Film, General Purpose
PanasonicERJ-6DQF1R0V
Res Thick Film 0805 1 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0508 1 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0805 1 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
125mW Thick Film Resistors 400V ±100ppm/℃ ±1% 1Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res High Voltage Thick Film 0805 1 Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
KTR FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1Ohm 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 1ohm, 400V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805