Recom Power RP40-240515TG
Module DC-DC 24VIN 3-OUT 15V/-15V/5V 0.3A/-0.3A/6A 40W 9-Pin Tube
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页6 年前
Master Electronics
Sager Electronics
Recom Power
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+13.53%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TDK-LambdaPXF40-24T0512
Module DC-DC 24VIN 3-OUT 5V/12V/-12V 6A/0.4A/-0.4A 40W 9-Pin
TDK-LambdaPXF40-24T0515
DC-DC Converters, Power module type, Triple Output, Output: 40W, 5V, ±15V, Isolated type