Yageo Group PM2203.222NLT
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
Master Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.04%
备用零件
Price @ 1000
Stock
39,825
Authorized Distributors
6
Inductance
2.2 µH
2.2 µH
2.2 µH
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Current Rating
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
14.5 mΩ
14.5 mΩ
14.5 mΩ
Q Factor
Test Frequency
100 kHz
100 kHz
100 kHz