Panduit S200X225VATY
Cable Marker Self-Laminating 50.8 x 57.2mm Vinyl Film White Roll
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet2 页14 年前
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+278%
供应链
Introduction Date2022-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Panduit S200X400VATY Thermal Transfer Self-Laminating Label, 2"x4", Vinyl, White, 1000 Labels
TE Connectivity / RaychemSBP100143WE5
LABEL SELF LAMINATNG 1X1.44" WHT / White Self Laminating Label 1.00" x 1.44" (25.4mm x 36.6mm)
TE Connectivity / RaychemSBP100375WE2.5
TE Connectivity CN9926-000 Wire Labels Trans Vinyl Durable Reliable Identifiable
Wire Marker, Self Laminating, Blank (No Legend), 25.4mm x 101.6mm, Vinyl, White
Wire Labels & Markers ThermTrans, Non-laminated Label, Vinyl Cloth, .50 W x .75 H, White
TE Connectivity / RaychemSB080150WE10
Label; Thermal Transfer; 0.800 in.; 1.500 in.; 10000
描述
Self-Laminating Label 0.750 in. H Print Area 2.000 in. W x 2.250 in. L Label White
Labels Thermal Transfer Self Laminating Label Vinyl White 50.8x57.2mm
Wire Labels & Markers SELF-LAM THERMAL TRANSFER
Panduit S200X225VATY Thermal Transfer Self-Laminating Label, 2"x2.25', Vinyl, White, 1000 Labels
Panduit White Vinyl For 8-4 AWG Wires, 2 in x 2.25 in 1K/RL
Panduit Sales Corp TtSelflamlbl2inWx225inL75inHWhPk1000
Cable Markers Printable Adhesive Vinyl White
PRINTER TAPE, CARTRIDGE / CASSETTE, WHITE, VINYL
Panduit WHITE PRINT-ON AREA, VINYL LABEL.
S200X225VATY Self-Lam, Vinyl, White, 100
Tt,Selflamlbl,2" x 2.25",.75"h,Wh,PK1000
ThermTrans, Self-Lam Label, Vinyl, 2.00
LABEL SELF LAMINATNG 2X2.25" WHT
电线标签, 乙烯基, 50.8MM X 57.2MM, 白色;
WIRE MARKER, VINYL, 50.8MM X 57.2MM, WHT; Marker Type:Self Laminating; Legend:-; Marker Dimensions:50.8mm x 57.2mm; Marker Material:Vinyl; Legend Colour:-; Marker Colour:White; Product Range:-; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019) RoHS Compliant: Yes
Panduit S200X225VATY Thermal transfer self-laminating label, 2.00" W x 2.25" L, Cat. 6 FTP / Cat. 6a (10 Gig) UTP / Cat. 6e (10 Gig) FTP / 8 - 4 AWG, white print-on area, vinyl, white, 2 labels/row, 1000 pc. package quantity. ThermTrans, Self-Lam Label, Vinyl, 2.00"