Panduit S100X400VADY
Wire Marker, Self Laminating, Blank (No Legend), 25.4mm x 101.6mm, Vinyl, White
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet2 页13 年前
Sager Electronics
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+83.06%
相关零件
TE Connectivity / RaychemSBP100143WE5
LABEL SELF LAMINATNG 1X1.44" WHT / White Self Laminating Label 1.00" x 1.44" (25.4mm x 36.6mm)
PanduitTTSL-2
Wire Marker Products THERMAL TRANSFER SELFLAM
TE Connectivity / RaychemSBP100375WE2.5
TE Connectivity CN9926-000 Wire Labels Trans Vinyl Durable Reliable Identifiable
Wire Labels & Markers ThermTrans, Non-laminated Label, Vinyl Cloth, .50 W x .75 H, White
PanduitTTSL-247
ThermTrans, Self-Lam Lbl, Vinyl, .80"Wx.9375"H, .3, TTSL-247, PK 2500
TE Connectivity / RaychemSB080150WE10
Label; Thermal Transfer; 0.800 in.; 1.500 in.; 10000
描述
Dot Matrix, Self-Lam Label, Vinyl, 1.00" W x, S100X400VADY, PK 1000
Panduit Sales Corp DotmatrxSlflamlbl1inWx4inLx1inHPk1000
Labels Computer Printable Label Vinyl White 101.6x25.4mm
Labeling Systems or Accessories 1 X 3.94 WHITE VINYL
Wire Labels & Markers 1 X 3.94 WHITE VINYL
Panduit WHITE PRINT-ON AREA, VINYL LABEL.
LABEL SELF LAMINATING 1"X4" WHT
The dot matrix self-laminating adhesive label is made of vinyl is supplied on fan-fold sheets with 8 labels per row. The label has a white colored print-on area 1.0" (25.4 mm) high for cables/wires and a clear overlaminate. It is 1.0" wide and 4.0" long