Panduit PV18-14R-CY
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #22 - 18; 1/4" Stud; Red; Vinyl - Funnel Entry; 100 ct.
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet1 页0 年前
Electro Sonic
Future Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+91.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
5,567
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Pitch
Number of Positions
Number of Rows
Mount
Free Hanging
Free Hanging
Contact Plating
Tin
Tin
Housing Material
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2006-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity640903-1
Quick Disconnect Terminal 18-22AWG F 23.36mm 7.62mm Tin Automotive Loose
PanduitPV18-6R-MY
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #22 - 18; #6 Stud; Red; Vinyl - Funnel Entry; 1000 ct.
PanduitPV18-8R-MY
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #22 - 18; #8 Stud; Red; Vinyl - Funnel Entry; 1000 ct.
PanduitPV18-8R-CY
Ring Terminal Connector, vinyl insulated, 22 to 18 AWG, no.8 stud size, funnel entry
Perma-Seal Ring Tongue Terminal for 18-22 AWG Wire, Stud Size 1/4" (M6)
TE Connectivity51863-4
TERMINAL, RING TONGUE, #6, CRIMP, RED; S; Stud Size - Metric:M3.5; Imperial:#6; Wire AWG
描述
Ring Terminal 22 18 AWG 1/4 stud size vinyl insulated funnel entry standard package.
Ring Terminal, 1/4 in Stud Size, 18 AWG, 600 V, Vinyl Insulated, Red, 100 PK