Panduit PNF10-10R-D
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #12 - 10; #10 Stud; Yellow; Nylon - Funnel Entry; 500 ct.
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Master Electronics
Sager Electronics
DigiKey
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-54.55%
备用零件
Price @ 1000
Stock
4,425
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Pitch
Number of Positions
Number of Rows
Mount
Free Hanging
Stud
Stud
Contact Plating
Tin
Tin
Housing Material
供应链
Country of OriginMX
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2001-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity34853
Ring Tongue Terminal 10-12AWG 27.89mm 9.52mm Tin Automotive Loose
PanduitPN10-14R-D
Panduit PN10-14R-D Ring Terminal, Nylon Insulated, 600V, 12-10AWG, 1/4 Stud, Yellow, 500Pcs
TE Connectivity52941
Spring Spade Terminal 10-12AWG Phosphor Bronze Yellow 24.36mm Tin Loose
TERMINAL RING, 12-10AWG, FEMALE, SCREW, YELLOW, TIN PLATING, PLASTIGRIP SERIES
PanduitPN10-8R-D
Ring Tongue Terminal 10-12AWG Copper Yellow 26.9mm Tin Box
PanduitPV10-6R-D
Panduit Pan-Term Ring Terminal; #12 - 10; #6 Stud; Yellow; Vinyl - Funnel Entry; 500 ct.
描述
Panduit PNF10-10R-D Ring Terminal, Nylon Insulated, 600V, 12-10AWG, #10 Stud, Yellow, 500Pcs
Ring Terminal, #10 Stud Size, 10 AWG, 600 V, Nylon Insulated, Yellow, 500 PK