Panduit PN18-6RN-M
Ring Terminal, #6 Stud Size, 18 AWG, 1, 000 V, Nylon Insulated, Red, 1000 PK
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Farnell
Master Electronics
X-ON
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+20.58%
备用零件
Price @ 1000
Stock
53,933
Authorized Distributors
6
Gender
Pitch
Number of Positions
Number of Rows
Mount
Free Hanging
Free Hanging
Contact Plating
Tin
Tin
Housing Material
供应链
Country of OriginMX
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity2-31894-2
16~22 Circular terminal Tin Copper Cold-pressed Terminals ROHS
TE Connectivity1-320551-3
Ring Terminal, #8 Stud Size, 20 AWG, 300 V, Nylon Insulated, Red
Ring Tongue Terminal 16-22AWG 17.07mm 5.54mm Tin Automotive T/R
Avikrimp Ring Tongue Terminal for 18 to 22 AWG Wire, Stud Size 5 (M3), Length 20.60mm
Avikrimp Ring Tongue Terminal for 18 to 22 AWG Wire, Stud Size 1/4" (M6), Length 26.90mm
PanduitPN18-4RN-M
Ring Terminal 22 18 AWG 4 stud size narrow tongue nylon insulated bulk package.
描述