Panduit MACC62-AV-C
Cable Clip, Steel, 0.62 in Bundle Dia., Silver, 1-3/16 in L, 100 PK
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页17 年前
Electro Sonic
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUS
相关零件
PanduitMACC62-A-C
Cable Accessories Metal Adhesive Backed Cord Clip Steel Zinc
PanduitMCMS30-P-C
METAL CLIP-ON CABLE TIE MOUNT, 0.55"H X 0.56"W, ZINC-PLATED STEEL, NATURAL
PanduitMCMS12-P-C
Cable Tie Mount, Edge, Natural, Steel, 22.4 mm, 14.2 mm
描述
CABLE CLIP, METAL, VHB ADH, PK100; Clip Style:Cable Clip; External Length:30mm; External Width:19.7mm; Material:Steel; Colour:Silver; Accessory Type:Cable Clip; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); Cable Diameter Max:15.7mm
Cord Clip. Metal. High Bond Adhesive. 0.62 Inches (15.8 mm) Bundle Diameter. High bond adhesive provides maximum adhesion, especially in harsh, high temperature, and outdoor environments, extending service life. Smooth surfaces and rounded edges protect the cable bundle and the installer. Flexible, lightweight material is easy to handle. One-piece design eliminates the need for screws, rivets, and nut-and-bolt assemblies. Installs by hand with low insertion force.