Panduit MACC62-A-C
Cable Accessories Metal Adhesive Backed Cord Clip Steel Zinc
数据表
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页14 年前
Master Electronics
Farnell
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.50%
供应链
Country of OriginUS
相关零件
Cable Clip, Steel, 0.62 in Bundle Dia., Silver, 1-3/16 in L, 100 PK
PanduitMCMS30-P-C
METAL CLIP-ON CABLE TIE MOUNT, 0.55"H X 0.56"W, ZINC-PLATED STEEL, NATURAL
PanduitMCMS12-P-C
Cable Tie Mount, Edge, Natural, Steel, 22.4 mm, 14.2 mm
描述
Cord Clip. Metal with Rubber Adhesive. 0.62 Inch (15.8 mm) Bundle Diameter. Can be opened and closed without damaging clip in order to remove or add cables quickly and easily. For indoor use only. Material is Zinc Plated Steel.
Cable Fastener; Accessory Type:Metal Adh; Cable Fastener; Accessory Type:Metal Adhesive Cord Clip; Clip Style:Self Adhesive; External Length:30mm; Height:19.05mm; External Width:19.7mm; Internal Diameter:15.7mm; Clip Material:Steel; For Use With:Cable Bundles; Material:Steel