Panduit LWC50-H25-L
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Push Barb 12.7mm
数据表
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页17 年前
Electro Sonic
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginUS
相关零件
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Push Barb 9.5mm
PanduitACC19-AT-M
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Natural, 0.76 in L, 1000 PK
Cable Clamps and Clips Latching Wire Clip Push Barb Nylon 6/6 Natural 9.5mm Bulk
描述
CLIP, LATCHING, PUSH BARB; Colour:Natural; Diameter, cable max:12.7mm; Diameter, fixing hole:5.6mm; Length / Height, external:19.8mm; Length, body:31.8mm; Pack size:50; Width, external:19.3mm
Latching Wire Clip. Push Mount. 0.50 Inch (12.7 mm) Bundle Diameter. Natural. Holds wires, cables and tubing. Material is Nylon 6.6. Maximum Panel Thickness is 0.105 inch. Hole Diameter is 0.25 inch. Holds wires, cable and tubing and is available in 6 sizes with releasable latch. Adhesive backed and push mount styles available.