Panduit LWC38-H25-D
Cable Clamps and Clips Latching Wire Clip Push Barb Nylon 6/6 Natural 9.5mm Bulk
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页17 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.94%
相关零件
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Push Barb 6.4mm
PanduitVCC25-A-C
Cable Management, Vertical Cord Clip Nylon 6/6 Natural Adhesive 6.4mm
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Push Barb 4.8mm
描述
Latching wire clip push barb mount .38 (9.7mm) bundle natural bulk package.
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.38 in Bundle Dia., Natural, 0.94 in L, 500 PK
Latching Wire Clip. Push Mount. 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. Holds wires, cables and tubing. Maximum Panel Thickness is 0.105 inch. Hole Diameter is 0.25 inch. Holds wires, cable and tubing and is available in 6 sizes with releasable latch. Adhesive backed and push mount styles available. Material is Nylon 6.6. Color is Natural.