Panduit LWC25-H25-C
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Push Barb 6.4mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页17 年前
Electro Sonic
Farnell
X-ON
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.79%
供应链
Country of OriginUS
Introduction Date2025-09-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Natural Push Barb 9.5mm
PanduitTM3S8-M
Panduit TM3S8-M Cable Tie Mount, Screw-On, #8 Screw, 0.86"x0.61", Nylon 6/6, Natural, 1000/Pack
PanduitTM3S10-M
MOUNT, CABLE TIE, SCREW MOUNT, NTRL NYLON6/6, 0.86" L, 0.61" W, 0.37" H, M5
描述
CLIP, LATCHING, PUSH BARB; Colour:Natural; Diameter, cable max:6.4mm; Diameter, fixing hole:5.6mm; Length / Height, external:11.9mm; Length, body:21.8mm; Pack size:100; Width, external:14.7mm
Latching Wire Clip. Push Mount. 0.25 Inch (6.4 mm) Bundle Diameter. Natural. Holds wires, cables and tubing. Material is Nylon 6.6. Maximum Panel Thickness is 0.105 inch. Hole Diameter is 0.25 inch. Holds wires, cable and tubing and is available in 6 sizes with releasable latch. Adhesive backed and push mount styles available.