Panduit LPFCM22-A-C14
Low Profile Flat Cable Mount, Adhesive, 2.2", LPFCM22-A-C14, PK 100
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页14 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-84.44%
供应链
Country of OriginUS
Introduction Date2011-06-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Low Profile Flat Cable Mount, Adhesive, 1.4", LPFCM14-A-C14, PK 100
PanduitPLT1M-M8
Pan-Ty locking tie miniature cross section 3.9 (99mm) length nylon 6.6 gray bulk package.
Pan-Ty locking tie miniature cross section 4.0 (102mm) length nylon 6.6 slate/white stripe.
描述
LOW PROFILE MOUNT, FLAT CABLE; Length / Height, external:3.4mm; Width, external:12.7mm; Material:NYLON 6.6; Colour:Grey; Length, body:84mm; Load, max:113g; Pack size:100; Width, display area:56mm
Low Profile Flat Cable Mount. Adhesive-backed. 2.2 Inches (55.9 mm) Cable Width. A cost effective flat cable containment for stack heights up to 0.105 Inch (2.7mm). Features a matte, textured surface, for either hand written identification or application of computer labels. Low profile design holds wires, cables, and tubing. For indoor use only. Material is Nylon 6.6. Color is Gray.