Panduit LPFCM14-A-C14
Low Profile Flat Cable Mount, Adhesive, 1.4", LPFCM14-A-C14, PK 100
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页14 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
+33.58%
供应链
Country of OriginUS
Introduction Date2011-06-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Flat Cable Mount 0.50 in. W x 3.31 in. L Adhesive Back/Mtg Nylon Gray 0.105 in. OD Cable
PanduitLPMS-S8-C
Cable Tie Mount, Low Profile, Screw, 4.6 mm, Natural, Nylon (Polyamide), 3 mm, 12.7 mm
PanduitTA2-C
Cable Tie Mounts Tie Mnt Tie Anchor #10 Screw (M5)
描述
LOW PROFILE MOUNT, FLAT CABLE; Length / Height, external:3.4mm; Width, external:12.7mm; Material:NYLON 6.6; Colour:Grey; Length, body:65mm; Load, max:113g; Pack size:100; Width, display area:37mm
Low Profile Flat Cable Mount. Adhesive-backed. 1.4 Inches (35.6 mm) Cable Width. Gray. A cost effective flat cable containment for stack heights up to 0.105 Inch (2.7mm). Features a matte, textured surface, for either hand written identification or application of computer labels. Low profile design holds wires, cables, and tubing. For indoor use only. Material is Nylon 6.6. Color is Gray.