Panduit HSTTA38-48-TL
Dual Wall Adhesive Lined Thin Wall Heat Shrink Rohs Compliant: Yes |Panduit HSTTA38-48-TL
数据表
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 页16 年前
Datasheet1 页14 年前
3 个月趋势:
-11.94%
供应链
Country of OriginKorea Republic of
相关零件
Panduit HSTT38-48-Q Heat Shrink Tubing, Thin Wall, .375" Dia x 4’ L, Blk, 25Pcs
Alpha WireF2213/8 BK103
Fit Shrink Tubing Black 25X4 Feet Irradiated Polyolefin 0.375" Diameter 2 to 1 Shrink Ratio
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 9.5 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLACK
Heat Shrink Tubing ST Cross-Linked Polyolefin Black Dual Damp-Shrink™
TE Connectivity / RaychemATUM-8/2-0-STK
Dual Wall Heat Shrink Tubing - Flexible Type 8MM / 2MM 4' LNTHS 4' LNTHS
TE Connectivity / RaychemATUM-9/3-0-STK
Dual Wall Heat Shrink Tubing - Flexible Type 9MM / 3MM 4' LNTHS 4' LNTHS
描述
Tubing Heat-Shrink; 3:1; Black; Expanded: 0.38 in.; 48 in. long
Heat Shrink Tubing ST Cross Linked Polyolefin Black Dual
Heat Shrink Tubing & Sleeves H/S Thin ADH .38(9.5mm)
Thin wall adhesive lined heat shrink 4 pieces .38 (9.5mm) diameter adhesive lined black cross-linked polyolefin 250 pc. package quantity.