Panduit HSTTV38-48-Q
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 9.5 ID Before Shrink, 2: 1 Shrink Ratio, BLACK
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页10 年前
3 个月趋势:
-15.36%
供应链
Country of OriginKorea Republic of
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code3926.90.99.85
Introduction Date2021-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Alpha WireF2213/8 BK103
Fit Shrink Tubing Black 25X4 Feet Irradiated Polyolefin 0.375" Diameter 2 to 1 Shrink Ratio
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 76.2 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLACK
Panduit HSTT38-48-Q Heat Shrink Tubing, Thin Wall, .375" Dia x 4’ L, Blk, 25Pcs
TE Connectivity / RaychemATUM-8/2-0-STK
Dual Wall Heat Shrink Tubing - Flexible Type 8MM / 2MM 4' LNTHS 4' LNTHS
TE Connectivity / RaychemATUM-9/3-0-STK
Dual Wall Heat Shrink Tubing - Flexible Type 9MM / 3MM 4' LNTHS 4' LNTHS
TE Connectivity / RaychemSCL-3/8-0-STK
Heat Shrink Tubing ST Irradiated Modified Polyolefin Black Medium Stick
描述
Heat Shrink Tubing & Sleeves H/S Thin VW-1 .38 (9.5mm) Dia
Thin wall VW-1 heat shrink .38 (9.5mm) diameter black cross-linked polyolefin 25 pc. package quantity.
Heat Shrink Tube, Thin Wall, 2:1 I.D. Shrink Ratio, 0.37 in I.D. Before Shrinking, Black, 48 in, 25 PK