Panduit HSTT25-48-QC
Panduit HSTT25-48-QC Heat Shrink Tubing, Thin Wall, .25" Dia x 4’ L, Clear, 25Pcs
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页10 年前
JRH Electronics
Farnell
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.87%
Stock
2,194
Color
Clear
Inside Diameter
6.35 mm
6.35 mm
6.35 mm
供应链
Country of OriginKorea Republic of
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Alpha WireF2211/4 CL103
Clear Polyolefin Round 2:1 Heat Shrink Tubing 0.250 Inch 4 Feet
Alpha WireF2213/16 CL103
Clear Polyolefin Round 2:1 Heat Shrink Tubing 0.187 Inch 4 Feet
TE Connectivity / RaychemRNF-100-1/4-CL-STK
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 6.4 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, CLEAR
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 4.8 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, CLEAR
TE Connectivity / RaychemRNF-100-3/16-CL-STK
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Clear 0.6 KV Stick
TE Connectivity / RaychemCRN-3/16-X-STK
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Clear Stick
描述
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Expanded: 0.25 in.; 4 ft. long; Clear