Panduit HSTT25-48-Q45
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 6.4 ID Before Shrink, 2: 1 Shrink Ratio, GRN/YEL
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页13 年前
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+113%
备用零件
Price @ 1000
Stock
1,628
Authorized Distributors
6
Color
Green, Yellow
Black
Black
Material
PO, Polyolefin
PO, Polyolefin
Body Material
Polyolefin
Polyolefin
Length
1.2192 m
1.2192 m
Inside Diameter
6.35 mm
6.35 mm
6.35 mm
供应链
Country of OriginUS
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code3926.90.99.85
Introduction Date2013-06-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 4.8 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, YELLOW
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 4.8 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, GREEN
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 4.8 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, GRN/YEL
TE Connectivity / RaychemRNF-100-1/4-YO-STK
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, 6.35 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, YELLOW
TE Connectivity / RaychemRNF-100-3/16-YO-STK
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 4.74 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, YELLOW
TE Connectivity / RaychemDCPT-6/3-45-SP
Heat Shrink Tubing ST Irradiated Modified Polyolefin Yellow/Green Stripe Thin Spool
描述
Cable Accessories Heat Shrinkable Tubing Polyolefin Yellow/Green
Heat Shrink Tube, Thin Wall, 2:1 I.D. Shrink Ratio, Green, Yellow, 48 in, 25 PK
Heat Shrink Tubing & Sleeves H/S Thin .25 (6.4mm) Dia Yello
Heat Shrink Tubing, 2:1, Grn/Yel, 6.4Mm; Shrink Ratio:2:1; I.d. Supplied - Imperial:0.25"; I.d. Supplied - Metric:6.4Mm; Shrink Tubing/Boot Colour:Green, Yellow; Length - Imperial:4Ft; Length - Metric:1.2M Rohs Compliant: Yes |Panduit HSTT25-48-Q45