Panduit G1.5X4WH6-A
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1.5X4X6'ADHWHT
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页14 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUS
相关零件
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1.5X3X6'ADHWHT
PanduitD1.5X4WH6
Wire Ducting & Raceways DUCT,ROUND HOLES
PanduitD1.5X3WH6
Panduct flush cover type D round hole wiring duct 1.5 W x 3 H 6 length PVC white.
描述
Base Wiring Duct, Type G, Wide Slot, White, 1.5" x 4" x 1' (6-Pack), Adhesive
TYPE F SLOTTED DUCT, 1.5" X 4" X 6, ADHESIVE, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES