Panduit G1.5X3WH6-A
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1.5X3X6'ADHWHT
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页14 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUS
相关零件
PanduitG1X3WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1X3X6'WHT per ft
PanduitF1X3WH6
Wire Ducting & Raceways 6' WIRE DUCT 1X3 Sold per foot
PanduitG1X3WH6-A
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 1X3X6'ADHWHT
描述
Panduct type G wide slot wiring duct 1.5 W x 3 H 6 length PVC adhesive white.
Duct Wiring; PVC; Wide Slot; Flush; Adhesive; 1.5 in. x 3 in. x 6 ft.; White
TYPE F SLOTTED DUCT, 1.5" X 3" X 6, ADHESIVE, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES