Panduit CCS31-S8-M0
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .31 (7.9mm) bundle black bulk package.
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet1 页9 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+103%
相关零件
PanduitCCS19-S8-M
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Natural, 0.43 in L, 1000 PK
Fixed diameter cable clamp 10 screw (M5) .25 (6.4mm) bundle white bulk package.
Fastener, Screw Mount Cable Clamp, 4.8 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Black, 10.9 mm, 9.4 mm
描述
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.31 in Bundle Dia., Black, 0.695 in L, 1000 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.31 Inch (7.9 mm) Bundle Diameter. No. 8 (M4) Screw. Black. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included).